Nabídka chilli pro firemní a soukromé akce

Chilli degustace, catering a ochutnávky

Přemýšlíte čím mimořádným ozvláštnit a pořádně rozproudit chystanou firemní či soukromou akci? My bychom to viděli na něco ostřejšího. Nabízíme vám proto speciální chilli servis šitý přesně na míru vašemu přání, vždy s ohledem na příležitost a velikost akce. Jsme tu pro vás počínaje opravdu speciálními dárky pro vaše hosty až po rozsáhlejší degustace našich pikantních specialit přímo v místě konání. Tak se mrkněte pro inspiraci na naši galerii míst, kde to chilli doslova žilo. A tak neváhejte, napište nám nebo rovnou zavolejte a my přijedeme, zařídíme a snad i trochu pobavíme.

Inspirujte se našimi chilli degustacemi...

Mexický večer v sídle Microsoftu v Praze na Brumlovce

Chilli degustace – Microsoft Česká republika

Místo konání: Brumlovka, Praha
Pro kolik lidí: 30

Hodně nás baví menší akce, protože na je na nich často větší prostor pro testování a příjemné povídání. Důkazem byla odpolední, komorní mexická party pro společnost Microsoft, která se konala 6. září 2017 v sídle společnosti přímo na jejich úchvatné terase. Během celého odpoledne panovala přátelská atmosféra, během níž se o chilli živě diskutovalo, a navíc se grilovaly šťavnaté steaky ke kterým se podávali jak jinak než naše ostré omáčky a pyré. Jako dezert jsme připravili naše jemně pikantní džemy a marmelády. Hosté se nebáli a spousta si z Caroliny Reaper absolutně nic nedělala a ochutnala ji. Milí Microsofťaci, díky, tohle odpoledne se povedlo jedna radost. Akce byla organizována ve spolupráci Event Arenou.

Elektrizující párty ČMSS

Elektrizující párty - Českomoravská Stavební Spořitelna

Místo konání: Žluté Lázně, Praha
Pro kolik lidí: 300

15. června 2017 jsme se účastnili větší a hodně uvolněné letní akce ČMSS s názvem SUMMER HAPPENING. Celá plážová party se konala za teplého letního večera pod taktovkou Event Areny v příjemném neformálním prostředí pražských Žlutých Lázní. Večírek provázeli drinky s paraplíčkem, slamáky, smích, písek a naše chilli dobroty. Náš stánek byl jedním ze soutěžních stanovišť, které museli hosté absolvovat, aby získali důležité razítko a tím se přiblížili k hodnotné ceně. Musíme ale konstatovat, že jsme byli více než mile překvapeni, že se většina hostů do degustování těch nejpálivějších laskomin hrdinně vrhala zcela sama, bez donucení. V ochutnávání se favoritkou stala naše sezónní jahodová omáčka a jak jinak než Carolina Reaper Pyré. Mléko z našeho baru poslední záchrany se popíjelo kupodivu jen sem tam a spíše pro jistou. Za nás opět hodně fajn večer plný povídání, ochutnávání a příjemných lidí.

Chilli degustace ve studiu Českého rozhlasu

Český Rozhlas / Tisková konference

Místo konání: Český rozhlas, Vinohradská ul., Praha
Pro kolik lidí: 50

Poslední květnový den roku 2017 byl pro Český rozhlas hodně výjimečný. Ten den se totiž naostro spouštělo digitální vysílání všech stanic tohoto nejstaršího českého rádia. A co víc se hodí k takhle ostré dopolední tiskovce než naše chilli. Přítomné novináře jsme hned po ránu nastartovali a rozproudili jim krev naší tradiční nabídkou od hřejivých marmelád až po super pálivé pyré z Caroliny Reaper. Jako bonus si navíc ještě odnesli dárkový balíček s naší nejpopulárnější citrónovkou. No a pak, že fajn akce se konají jen večer.

Regionální zasedání 2017 – Česmad Bohemia

Regionální shromáždění – Česmad Bohemia

Místo konání: Hotel LIONS, Nesuchyně
Pro kolik lidí: 160

Přesvědčili jsme se, že pro ochutnávky chilli není překážkou ani formálnější typ akce v dopoledních hodinách. Dne 3. března 2017 jsme se v krásných prostorách středočeského hotelu Lions zúčastnili tak trochu jiného eventu. Česmad Bohemia sdružuje dopravce podnikající ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní dopravě v ČR, což je sám o sobě hodně ostrý obor. Na jejich regionálním zasedání se to hemžilo lidmi ve formálním oblečení a program byl nabitý odborným povídáním. To vše v brzkých hodinách a při nulové spotřebě alkoholu.

Nejprve jsme si říkali, že právě tohle může být pro degustování pálivého malá překážka. Ale chyba lávky, lidé jsou totiž čím dál odvážnější. Alespoň u dopravců tomu tak bylo. Hned od počátku se kolem našeho ostrého baru točili odvážlivci, kteří často neváhali ochutnat všechny jeho nástrahy naráz od těch mírných až po šílenství jménem čerstvá Carolina Reaper. Za to jim proto patří náš velký obdiv a dík. Milí kamioňáci, zbořili jste nám další mýtus!

Chilli catering eD' system Czech, a. s.

Večírek společnosti eD´systém Czech a.s.

Místo konání: Martinický palác, Praha 1
Pro kolik lidí: 500

Říjen roku 2016 byl pro nás ve znamení seriálu Hra o trůny. Ten byl totiž tématem slavnostního večera společnosti eD´systém Czech a.s., který se konal v překrásných prostorách Martinického paláce nedaleko Pražského Hradu. Vše pořádala eventová agentura ORANGE, jež nás přizvala k účasti. Na nás bylo tedy hostům večer řádně vyostřit našimi pikantními produkty, které jsme jim naservírovali společně se sýry, tortilami apod. V průběhu akce byly k ochutnání jak méně tak více pálivé varianty džemů, omáček či nakládaných specialit, přičemž to opravdu nejpálivější jsme nabízeli zásadně na výslovné přání. Nešetřili jsme ani čerstvými chilli papričkami z vlastního skleníku, které byly díky vrcholu pěstitelské sezóny k dispozici v hojném množství. Testovat se proto mohly i odrůdy, které se v obchodě běžně neseženou. V rámci večera jsme jako bonus na hlavním pódiu zorganizovali pro pět nejodvážnějších soutěž v pojídání chilli. Soutěžící byli nesmírně odvážní a byli odměněni jak fanděním a potleskem publika, tak i věcnými cenami. Celá akce byla skutečně velmi povedená a nás hodně potěšilo, jak obrovský byl opět o chilli zájem.

Chilli catering Volkswagen Financial Services

Večer beztíže - Volkswagen Financial Services

Místo konání: Wellness Hotel Frymburk
Pro kolik lidí: 200

15. září roku 2016 jsme se účastnili pohodové akce pod názvem Večer beztíže, která byla plná netradičních vesmírných vychytávek a konala v úchvatném prostředí poblíž Lipna. Tato středně velká oslava byla organizována agenturou Event Arena a jednalo se o slavnostní večer k zakončení celorepublikového setkání společnosti Volkswagen Financial Services. Prezentace u našeho stánku opět obsahovala užitečné a zajímavé informace, ale hlavně ochutnávky. Ty měly za úkol hosty doslova vystřelit do nebeských výšin. Testovaly se tak naše produkty od nejjemnějších marmelád prezentovaných na sýrech až po ty nejpikantnější omáčky. S sebou jsme samozřejmě měli i naše super ostré pyré ze současné rekordmanky v pálivosti, papričky Caroliny Reaper, které jsme však otevírali jen na výslovné přání a za dostatečného poučení. Pro ty nejodvážnější byl k dispozici na ochutnání i vyvážený koktejl krásných a neobvyklých chilli odrůd dovezených přímo z našeho skleníku. Nejen z tohoto důvodu byl námi zřízen jako vždy mléčný bar, který zchladil případné pálení na minimum.

Chilli catering k 20. narozeninám firmy Seznam.cz

20. narozeniny firmy Seznam.cz

Místo konání: Fórum Karlín, Praha 8
Pro kolik lidí: 1000

V květnu roku 2016 jsme byli agenturou Event Arena přizváni k účasti na krásné oslavě již 20. výročí internetového gigantu Seznam.cz. Tato vskutku velkolepá akce se konala v Praze, ve Fóru Karlín. V rámci naší prezentace jsme připravili pro pozvané hosty nejen mnoho informací ale hlavně ochutnávky. Jemnější povahy vyzkoušeli naše chilli marmelády a džemy, které jsme podávali v delikátních kombinacích s vhodnými sýry. Nabídli jsme samozřejmě i omáčky z cestovatelské edice Kolem Světa. Ty jsme servírovali s čerstvou tortilou či tortilovými chipsy. S nadšením pak návštěvníci přivítali i testování nakládaných papriček Habanero a dle sezóny dostupných různých, čerstvých, ostrých odrůd jako například Bhut Jolokia. Absolutní vrchol, jenž se těšil velké oblibě a o nějž se mnoho hostů s odvahou pokusilo, pak představovalo naše pyré z nejpálivější papričky světa Caroliny Reaper. Nejen z tohoto důvodu byl námi zřízen mléčný bar, který byl vždy k dispozici a zchladil případné pálení na minimum.

Originální firemní chilli dárky

Rádi byste zkusili pěstování chilli?

Prohlédněte si nabídku
semínek chilli papriček

Celá nabídka chilli semínek

Certifikované osivo

S rostlinolékařským pasem