Nabízené možnosti

Doručení a platby zboží

Možnosti doručení zásilek

Nabízíme několik níže uvedených variant doručení, přičemž při objednávce nad 1490 Kč je doprava zdarma. O odeslání objednávky vás budeme vždy informovat prostřednictvím vámi zadaného emailu.


Osobní odběr Praha 6 (zdarma)

Zatím bohužel nemáme kamennou prodejnu. Zboží tak vyzvedáváš na adrese sídla naší firmy Nad šárkou 41, Praha 6 - Dejvice. Když nám ale zavoláš na číslo 735 005 421, určitě se společně na času a termínu vyzvednutí domluvíme.


Doporučené psaní - Česká pošta (+ 49 Kč)

Doporučený dopis

V případě, že objednáte pouze semínka chilli, odešleme vám je jako doporučený dopis v bublinkové obálce. Semínka jsou balené v uzavíratelných papírových sáčcích.

Zásilkovna - vyzvednutí na pobočce (+ 69 Kč)

Zásilkovna

Cenově příznivá varianta, výhodou je velké množství (v současné době více jak 6000) poboček Zásilkovny po celé ČR a na mnoha místek na SLovensku, zboží bude doručeno do té, kterou zvolíte. Často se jedná o kamenné obchody a nákupní centra, aktuálně ve všech městech nad 10 tis. obyvatel, po celé ČR nebo SR s klasickou a nezřídka i víkendovou otevírací dobou.


Zásilkovna - Doručení na adresu kurýrem (+ 95 Kč)

Zásilkovna

Tato služba od společnosti Zásilkovna.cz funguje funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností. Na váš email s formou sms na telefon obdržíte sledovací údaje k balíku. Dopravce vás bude informovat elektronicky o doručení zásilky.


Doporučený balíček - Česká pošta (+ 105 Kč)

Balík do ruky

Rychlá, spolehlivá a cenově dostupná služby od České pošty. Naše pikantní marmelády a džemy, odesíláme je v papírové krabici pečlivě zabezpečené proti rozbití. Doporučený balíček dorazí do 2-3 dní od odeslání až k vašim dveřím.


Balík do ruky - Česká pošta (+ 135 Kč)

Balík do ruky

Objednáte-li naše pikantní marmelády a džemy, odesíláme je v papírové krabici pečlivě zabezpečené proti rozbití. Balík s objednanými chilli dobrotami doručí Česká pošta až k vašim dveřím.


Doporučená zásilka na Slovensko (+ 125 Kč / 4,42 EUR)

Zásilkovna

Pro odesílání semínek chilli papriček na Slovensko využíváme služeb Zásilkovny a následně Slovenské pošty. Zásilka vám dorazí na adresu v rozmezí 2-3 dní.

Možnosti platby objednávek

Objednané produkty se snažíme odeslat obratem druhý den po zaplacení (připsání platby). Platbu lze uskutečnit následujícími způsoby:


Bankovní převod - platba předem

ČSOB

Platbu objednávky provedete převodem na náš účet 306463569/0300 u ČSOB (IBAN: CZ0903000000000306463569). Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš účet.


Dobírka - platba při převzetí zásilky (+ 39 Kč / 1,4 EUR)

Tato varianta je volitelná pouze při objednávce semínek chilli papriček do České či Slovenské republiky. Zboží zaplatíte hotově při převzetí zásilky.


Hotově nebo kartou - platba při převzetí

Tato varianta je volitelná pouze při osobním odběru. Zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou při převzetí na adrese Nad šárkou 41, Praha 6 - Dejvice. Nemáme kamennou prodejnu, nutná domluva předem.

Nabídka produktů z chilli

Rádi byste zkusili pěstování chilli?

Prohlédněte si nabídku
semínek chilli papriček

Celá nabídka chilli semínek

Certifikované osivo

S rostlinolékařským pasem