Vše co byste o nás rádi věděli

Včetně užitečných kontaktů

O ChilliPikanterii

Naše hlavní výrobní základna se nachází v Praze, z čehož také vycházejí možnosti osobního odběru. Pokud byste nás rádi kontaktovali, vše potřebné naleznete zde.


Adresa pro osobní vyzvednutí objednávek z eshopu je Nad šárkou 41, Praha 6 - Dejvice. Nemáme kamennou prodejnu, nutná domluva předem.


Provozovatelem eshopu je:
Chillipikanterie s.r.o.
Duchoslávka 2052/8, Praha 6 - Dejvice, 160 00
IČO: 17069521

O nás

Proč jsme se do toho vlastně pustili? Je to prosté, milujeme chilli ve všech jeho podobách. Proto papričky pěstujeme, pečujeme o ně a vyrábíme z nich omáčky a marmelády, které jsme si oblíbili. O ně bychom se s vámi rádi podělili. Stejně jako vy ani my nechceme, aby se dobrá chuť stala pachutí, proto také používáme pouze čerstvé a kvalitní suroviny. Doufáme, že vás naše chilli produkty zahřejí nejen v zimě.

Ota

Ota

Senior garden director

Ota je především velmi nadějný zahrádkář, jelikož všechny papričky pod jeho pečlivou rukou jen vzkvétají. Zároveň pro vás ladí do lahodné chuti veškeré naše pikantní dobroty a ve volných chvílích zodpovědně tvoří veškerou grafiku.

Napište mi email
Eva

Eva

Chief eating officer

Eva ráda vaří a tak neustále přemýšlí, co vše pro vás ještě připravíme. Nejraději ladí chutě limitovaných edicí ze sezónních surovin. Bývala nadějnou chilli zahradnicí, ale teď tento důležitý post nechala Otovi a věnuje se hlavně ochutnávání a lepení etiket. Ve volných chvílích pro vás vymýšlí, vaří, fotí a sepisuje nové recepty na náš blog.

Napište mi email
Nechcete raději delikatesy?

HACCP - Systém analýzy rizika a stanovení kritických bodů

Hazard Analysis and Critical Control Points je mezinárodně uznávanou metodou, která pomáhá společnostem v oblasti potravin a nápojů identifikovat rizika v oblasti bezpečnosti potravin, přispívá k prevenci rizik v oblasti bezpečnosti potravin a nabízí řešení v souladu s právními předpisy. Tento systém je zákonem vyžadován u všech potravinářských podniků a naše výroba není vyjímkou.

Nebo semínka chilli papriček?

Certifikované osivo

S rostlinolékařským pasem