Nabízené možnosti

Doručení a platby zboží

Možnosti doručení zásilek

Nabízíme několik níže uvedených variant doručení, přičemž při objednávce nad 649 Kč je doprava zdarma. O odeslání objednávky vás budeme vždy informovat prostřednictvím vámi zadaného emailu.


Osobní odběr Praha 6 (zdarma)

Zatím bohužel nemáme kamennou prodejnu. Zboží tak vyzvedáváš na adrese sídla naší firmy Kladenská 39, Praha 6. Když nám ale zavoláš na číslo 735 005 421, určitě se společně na času a termínu vyzvednutí domluvíme.


Doporučené psaní - Česká pošta (+ 46 Kč)

Doporučený dopis

V případě, že objednáte pouze semínka chilli, odešleme vám je jako doporučený dopis v papírové v obálce. Semínka jsou balené v uzavíratelných plastových sáčcích, zvýhodněné balíčky semínek umísťujeme společně do větších sáčků.


Zásilkovna - vyzvednutí na pobočce (+ 60 Kč)

Zásilkovna

Cenově příznivá varianta, výhodou je velké množství (v současné době více jak 1430) poboček Zásilkovny po celé ČR, zboží bude doručeno do té, kterou zvolíte. Často se jedná o kamenné obchody a nákupní centra, aktuálně ve všech městech nad 10 tis. obyvatel, po celé ČR s klasickou a nezřídka i víkendovou otevírací dobou.


Doporučený balíček - Česká pošta (+ 99 Kč)

Balík do ruky

Rychlá, spolehlivá a cenově dostupná služby od České pošty. Naše pikantní marmelády a džemy, odesíláme je v papírové krabici pečlivě zabezpečené proti rozbití. Doporučený balíček dorazí do 2-3 dní od odeslání až k vašim dveřím.


Balík na poštu - Česká pošta (+ 119 Kč)

Balík na poštu

Objednáte-li naše pikantní marmelády a džemy, odesíláme je v papírové krabici pečlivě zabezpečené proti rozbití. Balík s objednanými produkty dorazí na příslušnou pobočku pošty, kde je nutné ho ve stanoveném čase vyzvednout.


Balík do ruky - Česká pošta (+ 125 Kč)

Balík do ruky

Objednáte-li naše pikantní marmelády a džemy, odesíláme je v papírové krabici pečlivě zabezpečené proti rozbití. Balík s objednanými chilli dobrotami doručí Česká pošta až k vašim dveřím.


Doporučená zásilka na Slovensko (+ 119 Kč / 4,42 EUR)

Zásilkovna

Pro odesílání semínek chilli papriček na Slovensko využíváme služeb Zásilkovny a následně Slovenské pošty. Zásilka vám dorazí na adresu v rozmezí 2-3 dní.

Možnosti platby objednávek

Objednané produkty se snažíme odeslat obratem druhý den po zaplacení (připsání platby). Platbu lze uskutečnit následujícími způsoby:


Bankovní převod - platba předem

Fio banka

Platbu objednávky provedete převodem na náš účet 2200872056/2010 u FIO Banky (IBAN: CZ5020100000002200872056). Zboží odesíláme ihned po připsání platby na náš účet.


PayPal - platba předem

Paypal

Okamžitá platba přes PayPal účet objednavka@chillipikanterie.cz, výhodou je možnost platby kartou a okamžité připsání částky.


Dobírka - platba při převzetí zásilky (+ 37 Kč / 1,4 EUR)

Tato varianta je volitelná pouze při objednávce semínek chilli papriček do České či Slovenské republiky. Zboží zaplatíte hotově při převzetí zásilky.


Hotově nebo kartou - platba při převzetí

Tato varianta je volitelná pouze při osobním odběru. Zboží zaplatíte hotově nebo platební kartou při převzetí na adrese Šmilovského 3, Praha 2. Nemáme kamennou prodejnu, nutná domluva předem.

Nabídka produktů z chilli

Rádi byste zkusili pěstování chilli?

Prohlédněte si nabídku
semínek chilli papriček

Celá nabídka chilli semínek