Nabídka chilli pro firemní a soukromé akce

Chilli degustace, catering a ochutnávky

Přemýšlíte čím mimořádným ozvláštnit a pořádně rozproudit chystanou firemní či soukromou akci? My bychom to viděli na něco ostřejšího. Nabízíme vám proto speciální chilli servis šitý přesně na míru vašemu přání, vždy s ohledem na příležitost a velikost akce. Jsme tu pro vás počínaje opravdu speciálními dárky pro vaše hosty až po rozsáhlejší degustace našich pikantních specialit přímo v místě konání. Tak se mrkněte pro inspiraci na naši galerii míst, kde to chilli doslova žilo. A neváhejte, vyplňte formulář a my přijedeme, zařídíme a snad i trochu pobavíme.

Inspirujte se našimi chilli degustacemi...

Regionální zasedání 2017 – Česmad Bohemia

Regionální shromáždění 2017 – Česmad Bohemia

Místo konání: Hotel LIONS, Nesuchyně
Pro kolik lidí: 160

Přesvědčili jsme se, že pro ochutnávky chilli není překážkou ani formálnější typ akce v dopoledních hodinách. Dne 3. března 2017 jsme se v krásných prostorách středočeského hotelu Lions zúčastnili tak trochu jiného eventu. Česmad Bohemia sdružuje dopravce podnikající ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní dopravě v ČR, což je sám o sobě hodně ostrý obor. Na jejich regionálním zasedání se to hemžilo lidmi ve formálním oblečení a program byl nabitý odborným povídáním. To vše v brzkých hodinách a při nulové spotřebě alkoholu.

Nejprve jsme si říkali, že právě tohle může být pro degustování pálivého malá překážka. Ale chyba lávky, lidé jsou totiž čím dál odvážnější. Alespoň u dopravců tomu tak bylo. Hned od počátku se kolem našeho ostrého baru točili odvážlivci, kteří často neváhali ochutnat všechny jeho nástrahy naráz od těch mírných až po šílenství jménem čerstvá Carolina Reaper. Za to jim proto patří náš velký obdiv a dík. Milí kamioňáci, zbořili jste nám další mýtus!

Chilli catering eD' system Czech, a. s.

Večírek společnosti eD´systém Czech a.s.

Místo konání: Martinický palác, Praha 1
Pro kolik lidí: 500

Říjen roku 2016 byl pro nás ve znamení seriálu Hra o trůny. Ten byl totiž tématem slavnostního večera společnosti eD´systém Czech a.s., který se konal v překrásných prostorách Martinického paláce nedaleko Pražského Hradu. Vše pořádala eventová agentura ORANGE, jež nás přizvala k účasti. Na nás bylo tedy hostům večer řádně vyostřit našimi pikantními produkty, které jsme jim naservírovali společně se sýry, tortilami apod. V průběhu akce byly k ochutnání jak méně tak více pálivé varianty džemů, omáček či nakládaných specialit, přičemž to opravdu nejpálivější jsme nabízeli zásadně na výslovné přání. Nešetřili jsme ani čerstvými chilli papričkami z vlastního skleníku, které byly díky vrcholu pěstitelské sezóny k dispozici v hojném množství. Testovat se proto mohly i odrůdy, které se v obchodě běžně neseženou. V rámci večera jsme jako bonus na hlavním pódiu zorganizovali pro pět nejodvážnějších soutěž v pojídání chilli. Soutěžící byli nesmírně odvážní a byli odměněni jak fanděním a potleskem publika, tak i věcnými cenami. Celá akce byla skutečně velmi povedená a nás hodně potěšilo, jak obrovský byl opět o chilli zájem.

Chilli catering Volkswagen Financial Services

Večer beztíže 2016 - Volkswagen Financial Services

Místo konání: Wellness Hotel Frymburk
Pro kolik lidí: 200

15. září roku 2016 jsme se účastnili pohodové akce pod názvem Večer beztíže, která byla plná netradičních vesmírných vychytávek a konala v úchvatném prostředí poblíž Lipna. Tato středně velká oslava byla organizována agenturou Event Arena a jednalo se o slavnostní večer k zakončení celorepublikového setkání společnosti Volkswagen Financial Services. Prezentace u našeho stánku opět obsahovala užitečné a zajímavé informace, ale hlavně ochutnávky. Ty měly za úkol hosty doslova vystřelit do nebeských výšin. Testovaly se tak naše produkty od nejjemnějších marmelád prezentovaných na sýrech až po ty nejpikantnější omáčky. S sebou jsme samozřejmě měli i naše super ostré pyré ze současné rekordmanky v pálivosti, papričky Caroliny Reaper, které jsme však otevírali jen na výslovné přání a za dostatečného poučení. Pro ty nejodvážnější byl k dispozici na ochutnání i vyvážený koktejl krásných a neobvyklých chilli odrůd dovezených přímo z našeho skleníku. Nejen z tohoto důvodu byl námi zřízen jako vždy mléčný bar, který zchladil případné pálení na minimum.

Chilli catering k 20. narozeninám firmy Seznam.cz

20. narozeniny firmy Seznam.cz

Místo konání: Fórum Karlín, Praha 8
Pro kolik lidí: 1000

V květnu roku 2016 jsme byli agenturou Event Arena přizváni k účasti na krásné oslavě již 20. výročí internetového gigantu Seznam.cz. Tato vskutku velkolepá akce se konala v Praze, ve Fóru Karlín. V rámci naší prezentace jsme připravili pro pozvané hosty nejen mnoho informací ale hlavně ochutnávky. Jemnější povahy vyzkoušeli naše chilli marmelády a džemy, které jsme podávali v delikátních kombinacích s vhodnými sýry. Nabídli jsme samozřejmě i omáčky z cestovatelské edice Kolem Světa. Ty jsme servírovali s čerstvou tortilou či tortilovými chipsy. S nadšením pak návštěvníci přivítali i testování nakládaných papriček Habanero a dle sezóny dostupných různých, čerstvých, ostrých odrůd jako například Bhut Jolokia. Absolutní vrchol, jenž se těšil velké oblibě a o nějž se mnoho hostů s odvahou pokusilo, pak představovalo naše pyré z nejpálivější papričky světa Caroliny Reaper. Nejen z tohoto důvodu byl námi zřízen mléčný bar, který byl vždy k dispozici a zchladil případné pálení na minimum.

Originální firemní chilli dárky

Rádi byste zkusili pěstování chilli?

Prohlédněte si nabídku
semínek chilli papriček

Celá nabídka chilli semínek